رسالت بزرگ

خدایا، به خون شهدای راستین، به اخلاص و فداکاری سربازان گمنام و به ایمان پاک رهبر عالی قدر انقلاب تو را سوگند می دهیم که تا آخرین قطره خون خود برای پیروزی نهایی انقلاب مقدس ایران مبارزه کنیم؛ واز تو ای خدای بزرگ می خواهیم که به ما فرصت دهی که حیات و هستی خویش را در راه رسالت محمدی صل الله علیه واله فدا کنیم.

خدایا، این مشعل فروزان انقلاب را که بر عهده ما گذاشته ای منور کن. خدایا، دشمنان این رسالت بزرگ و منافقان و خرابکاران و توطئه گران را نابود کن.

خدایا به ما توفیق ده تا شایسته این رسالت بزرگ باشیم، و علی وار در معرکه های مرگ و زندگی شرکت کنیم، و حسین صفت مرگ شرافتمندانه را بر زندگی سنگین ترجیح دهیم.

خدایا، رهبر معظم ایران اسلامی را از هر گزندی محفوظ بدار و عمر او را طولانی گردان.

خدایا، توطئه گران را رسوا کن، دشمنان اسلام و ایران را نابود گردان. خدایا، در راه خدمت به خلق و مبارزه با ستمگران قدم های مارا استوار کن و به ما فرصت ده تا پروانه واربه دور شمع حقیقت بسوزیم و حیات و هستی خود را حسین وار وقف راه خدا کنیم.

ای خدای بزرگ ، ای آن که معجزه کردی، انقلاب ایران را از همه انقلاب های جهان مستثنی کردی و بدون اسلحه، بدون جنگ و بر اساس ایمان، عشق، محبت، انقلاب خونین را به پیروزی رساندی.

ای خدا، ای آن که معجزه کردی، ابر قدرت ها را در هجوم مستقیم به ایران به آتش کشیدی و شکست دادی، ای آن که طاغوت را کشتی.

ای آن که امام امت را آن همه ایمان، عرفان و شجاعت و شهامت برای ارشاد و رهبری فرستادی و به یمن برکت روح بلند او بر ملت ما رحم کردی و از میان سنگلاخ ها وطوفان ها و گرداب ها ما را نجات دادی. اکنون نیز به ما رحم کن، به ما رحم کن رسالت مقدس اسلامی را شفیع می آوریم، محمد(ص) را و علی (ع) را و حسین(ع) را به شفاعت می آوریم ، ما را هدایت کن ، چشمان ما را باز کن، عقل ما را باز کن، قلب ما را باز کن و ما را از این نتیجه محتوم دردناک نجات ده. رحمت آورتا همانگونه که انقلاب ما استثنایی بود،آینده ما نیز استثنایی باشد.

پروردگارا، به ما آگاهی ده تا فریب دغل بازان و منافقین و تفرقه اندازان را نخوریم و اخلاق اسلامی و صدق و اخلاص انقلابی و وحدت مکتبی خود را حفظ کنیم.

پروردگارا، پرچم افتخار انقلاب اسلامی ایران را بر فرق جهان به اهتزاز در آور و محرومین و مستضعفین دنیا را از زیر سیطره ظلم و ستم نجات ده.

/ 2 نظر / 6 بازدید
se7en

khob abji junam yeki besaz rahate ke![مغرور]

فرزند خاک

سلام خواهر گلم.... وظیفس.... دعام کن فعلا... یاعلی مدد